0917 293 733
obchod@branyplotyschody.sk

HLINÍK

hliníkové brány, bráničky a ploty

ŽELEZO

železné brány, bráničky, ploty, schody a menšie konštrukcie

SKLO

sklenené zábradlia, schody a prestrešenie

PONUKA

po kliknutí sem prejdete na celú našu ponuku

O NÁS

Firma Michal Macko – BPS funguje na Slovenskom trhu od roku 2011. Za toto obdobie sme nazbierali skúsenosti ktoré využívame pri každodennej práci na zákazkách našich klientov. Našim cieľom je poskytovanie služieb na vysokej profesionálnej úrovni. Zaoberáme sa výrobou a montážou brán, plotov, schodov a rôznymi zámočníckymi prácami. Zaoberáme sa aj predajom garážových brán, pohonov a príslušenstva. K týmto výrobkom poskytujeme kvalifikovanú montáž, záručný aj pozáručný servis. Každému zákazníkovi sa venujeme individuálne a ochotne poradíme s výberom najvhodnejšieho pohonu pre Vašu bránu. Predajom naše služby nekončia. Ponúkame montáž jednotlivých produktov, záručný a pozáručný servis, poradenstvo ohľadne produktov a montáže.

Sme autorizovaný predajca značky CAME, FAAC, LIFE a predajca Hörmann.

TECHNOLÓGIE

100% vyrobené na Slovensku – všetko vyrábame sami, žiadna medzivýroba “vieme čo predávame”

Produkty vyrábame z oceľových, hliníkových, alebo nerezových profilov, prípadne kombinácie so sklom. Všetky profily, sklo a komponenty pre brány používame od preverených dodávateľov (žiadna Čína ani Poľsko). Na všetky vyrábané produkty ponúkame povrchovú úpravu žiarové zinkovanie, nástrek, náter alebo práškovú farbu. Ceny sú vždy individuálne pre každú objednávku a preto pristupujeme ku každému zákazníkovi osobitne aby sme vyhoveli jeho požiadavkám a potrebám ktoré budú viesť k maximálnej spokojnosti každého z vás. Taktiež ponúkame záručný aj pozáručný servis a originálne náhradné diely a príslušenstvo.

V prípade otázok, alebo záujmu nás kontaktujte.

recenzie od našich zákazníkov

ďalšie hodnotenia nájdete v časti RECENZIE

Ivan Žikla

Banská Bystrica
Pri rekonštrukcii RD sme nemali šťastie na stavebnú firmu, ktorá rekonštrukciu realizovala a na povrch vychádzali rôzne nedostatky, ktoré bolo potrebné opraviť. Vymenili sme všetkých profesistov a zúfalo hľadali nových, ktorý by to dokončili. Už veľmi opatrne sme sa snažili dôverovať novým ľuďom. Pán Macko svojim prístupom, spoluprácou, samostatnosťou, inovatívnosťou a precíznosťou bol konečne dobrá skúsenosť s rekonštrukciou. Vrelo odporúčame. Boli sme veľmi spokojní.

Vojtech Halveland

Budča
S firmou BPS som bol nadmieru spokojny. Ustretovost a profesionalita od zaciatku komunikacie az po uspesnu realizaciu zákazky. Navrh riesenia a farebne prevedenie plne zodpovedalo mojim predstavam. Predpokladany termin realizacie bol dodrzani, resp. zrealizovany v predtermine. Z mojej strany odporucam kazdemu, kto chce kvalitu a seriozny pristup. Dakujem. V. Halveland (realizacia posuvnej brany, vyplni a vchodovej branicky)

Jaroslav Hrušovský

Banská Bystrica
Som velmi spokojný s Vašim prístupom, od dopytu po konečnú realizáciu. Vaše návrhy riešenia, komunikácia, realizácie, služby sú na vysokej úrovni. Rád s Vami budem spolupracovať i v budúcnosti. Len tak ďalej …

RÝCHLY KONTAKT

kontaktný formulár

[contact-form-7 id="474" title="Kontaktný formulár 1"]