Front Page

Ponuka

zameranie a cenová ponuka zdarma

Poradenstvo

kvalitné poradenstvo pred realizáciou zákazky

Realizácia

realizácia diela v dohodnutom termíne a v najvyššej kvalite

Servis

rýchly záručný a pozáručný servis

Portfólio

Garážové brány

Ponúkame garážové brány Hormann

Železné brány

Železné vstupné brány, ploty a bráničky 

Hliníkové brány

Hliníkové brány, ploty a bráničky

Nerezové brány

Nerezové brány, ploty a bráničky

Zábradlie

Zábradlie na terasu, schody a balkón. Nerezové alebo so sklom

Sklo

Sklenené zábradlia na balkón a schody

Pohony a rampy

Ponúkame pohony brán a rampy

Zámočnícke práce

Zámočnícke práce

O nás

Firma Michal Macko – BPS funguje na Slovenskom trhu od roku 2011. Za toto obdobie sme nazbierali skúsenosti ktoré využívame pri každodennej práci na zákazkách našich klientov. Našim cieľom je poskytovanie služieb na vysokej profesionálnej úrovni. Zaoberáme sa výrobou a montážou brán, plotov, schodov a rôznymi zámočníckymi prácami. Zaoberáme sa aj predajom garážových brán, pohonov a príslušenstva. K týmto výrobkom poskytujeme kvalifikovanú montáž, záručný aj pozáručný servis. Každému zákazníkovi sa venujeme individuálne a ochotne poradíme s výberom najvhodnejšieho pohonu pre Vašu bránu. Predajom naše služby nekončia. Ponúkame montáž jednotlivých produktov, záručný a pozáručný servis, poradenstvo ohľadne produktov a montáže.

Sme autorizovaný predajca značky CAME, FAAC, LIFE a predajca Hörmann.

Hodnotenia

Zákazníci o nás napísali:

Pri rekonštrukcii RD sme nemali šťastie na stavebnú firmu, ktorá rekonštrukciu realizovala a na povrch vychádzali rôzne nedostatky, ktoré bolo potrebné opraviť. Vymenili sme všetkých profesistov a zúfalo hľadali nových, ktorý by to dokončili. Už veľmi opatrne sme sa snažili dôverovať novým ľuďom. Pán Macko svojim prístupom, spoluprácou, samostatnosťou, inovatívnosťou a precíznosťou bol konečne dobrá skúsenosť s rekonštrukciou. Vrelo odporúčame. Boli sme veľmi spokojní.

zákazník

Banská Bystrica

S firmou BPS som bol nadmieru spokojny. Ustretovost a profesionalita od zaciatku komunikacie az po uspesnu realizaciu zákazky. Navrh riesenia a farebne prevedenie plne zodpovedalo mojim predstavam. Predpokladany termin realizacie bol dodrzani, resp. zrealizovany v predtermine. Z mojej strany odporucam kazdemu, kto chce kvalitu a seriozny pristup. Dakujem. V. Halveland (realizacia posuvnej brany, vyplni a vchodovej branicky)

zákazník

Budča

Som velmi spokojný s Vašim prístupom, od dopytu po konečnú realizáciu. Vaše návrhy riešenia, komunikácia, realizácie, služby sú na vysokej úrovni. Rád s Vami budem spolupracovať i v budúcnosti. Len tak ďalej …

zákazník

Banská Bystrica

Firmu som našiel náhodou na internete bez žiadneho odporúčania. Videl som len fotky projektov aj to som nebol istý či sú od tejto firmy. Po prvom tel. kontakte som hneď bol rozhodnutý že hľadať už nebudem inú firmu. A neľutujem môj výber. Spokojnosť po každej stránke . Vysoká profesionalita, pedantnosť, presnosť , všetko na čas podľa dohody. Plot a brána sú ešte krajšie ako som si ich sám naplánoval a zvizualizoval.

zákazník

Banská Bystrica

Google

[mesmerize_display_widgets_area id=”mesmerize_users_custom_widgets_areas_0″]