Garážové brány Hörmann

Garážové brány Hörmann

Získajte mnohé výhody

Sekcionálne brány sa otvárajú zvislo a sú umiestnené tesne pod stropom. Vďaka tejto konštrukcii je k dispozícii maximálny priestor v garáži a pred garážou. Sekcionálne garážové brány je možné zabudovať do každého otvoru garáže a tieto poskytujú až o 14 cm väčšiu šírku prejazdu ako výklopné brány. Okrem toho sú optimálne utesnené na všetkých štyroch stranách vďaka trvalo elastickým tesneniam odolným voči poveternostným vplyvom.

Doprajte si tento komfort.

Garážové sekcionálne brány sú preskúšané a certifikované v súlade s náročnými bezpečnostnými požiadavkami európskej normy 13241-1.


Katalógy


Cenová ponuka

Žiadosť o cenovú ponuku


vyplňte tento formulár a my vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponukuTu si môžete stiahnuť katalóg garážových brán Hörmann

stiahnuť katalóg v PDF


Typ povrchu | zvoľte si typ povrchu lamiel


Pri tejto cenovo výhodnej, robustnej povrchovej úprave s dekorom pílového rezu, ktorý je verný originálu, je vďaka zalisovaniu možné malé škrabance bez problémov opraviť. Túto povrchovú úpravu dostanete v bielej farbe RAL 9016, v 15 prednostných farbách alebo v RAL podľa výberu

prelis S


Jemne štruktúrovaná povrchová úprava pre stavebníkov mysliacich na cenu je zvlášť vhodná pre moderné domy. Zakúpiť ju je možné v bielej farbe RAL 9016 a v 3 prednostných farbách

prelis S


Hodvábne hladká povrchová úprava Silkgrain je vďaka ušľachtilému vzhľadu brány prvou voľbou pri modernej architektúre. O 50 % hrubší vonkajší plech okrem toho prepožičiava lamelám vyššiu stabilitu a ešte pokojnejší chod. Túto povrchovú úpravu dostanete v bielej farbe RAL 9016, v 15 prednostných farbách alebo v RAL podľa výberu.

prelis S


Táto povrchová úprava okúzľuje vlnovitým profilom razeným do hladkej ocele, ktorý vytvára príjemné efekty svetla a tieňa. Túto povrchovú úpravu je možné dodať v bielej farbe RAL 9016, v 15 prednostných farbách alebo v RAL podľa výberu.

prelis S


Povrchové úpravy Decograin s plastovou fóliou odolnou voči UV žiareniu sprostredkuje sekcionálnej bráne detailne verný, výrazný charakter dreva, resp. ušľachtilú, antracitovo sfarbenú metalickú eleganciu. Môžete si vybrať z 5 prirodzených dekorov dreva alebo elegantný metalický dekor.

prelis S


Typ pohonu | zvoľte si typ pohonu


Toto spojenie rýchlosti a komfortu Vás bude fascinovať. Vaša sekcionálna garážová brána sa otvára rýchlejšie a vy môžete vojsť do garáže priamo z ulice. A už sa nikdy nebudete chcieť zriecť komfortných funkcií, ako dodatočná výška otvorenia, napr. kvôli vetraniu garáže, a osvetlenia pohonu, ktoré je samostatne spínateľné prostredníctvom Vášho ručného vysielača. Kryt pohonu z lešteného hliníka okrem toho prepožičiava pohonu SupraMatic veľmi ušľachtilý vzhľad.

Pohony garážových brán ProMatic sú vybavené osvedčenou technikou Hörmann – ako všetky prémiové pohony Hörmann. To zaručuje spoľahlivú funkciu za atraktívnu cenu. Ani pri garážach bez prípojky elektrického prúdu sa nemusíte vzdať komfortu pohonu. Akumulátorový pohon ProMatic Akku to umožňuje. Jeho preprava je jednoduchá a je ho možné mimoriadne prakticky nabiť za pár hodín, prostredníctvom voliteľného solárneho modulu.

Brána bude ovládaná ručne s kľučkou (madlom)

Typ prelisu | vyberte si motív brány


(každá lamela je delená na 3 časti)

prelis S


(každá lamela je delená na 2 časti)

prelis S


(lamela je bez predelenia)

prelis S


Farba | vyberte si farbu brány


** Prednostné farby pre povrchovú úpravu Sandgrain