0917 293 733
obchod@branyplotyschody.sk

Recenzie

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, VEĽMI SI VÁŽIME VAŠE HODNOTENIA A RECENZIE. ĎAKUJEME.

5
5,0 rating
5 z 5 hviezdičiek (na základe 1 recenzie)
Maximálne spokojný100%
Veľmi spokojný0%
Spokojný0%
Nespokojný0%
Túto firmu neodporúčam0%

neľutujem

5,0 rating

Firmu som našiel náhodou na internete bez žiadneho odporúčania. Videl som len fotky projektov aj to som nebol istý či sú od tejto firmy. Po prvom tel. kontakte som hneď bol rozhodnutý že hľadať už nebudem inú firmu. A neľutujem môj výber. Spokojnosť po každej stránke . Vysoká profesionalita, pedantnosť, presnosť , všetko na čas podľa dohody. Plot a brána sú ešte krajšie ako som si ich sám naplánoval a zvizualizoval.

Slavo


Ochrana osobných údajov

7 komentárov

 1. JUDr. Lenka Balážiová píše:

  Profesionálny prístup, odbornosť, flexibilita, ochota, ústretovosť a ľudský prístup. Vrelo odporúčame, sme maximálne spokojní!

 2. Ivan Žikla píše:

  Pri rekonštrukcii RD sme nemali šťastie na stavebnú firmu, ktorá rekonštrukciu realizovala a na povrch vychádzali rôzne nedostatky, ktoré bolo potrebné opraviť. Vymenili sme všetkých profesistov a zúfalo hľadali nových, ktorý by to dokončili. Už veľmi opatrne sme sa snažili dôverovať novým ľuďom. Pán Macko svojim prístupom, spoluprácou, samostatnosťou, inovatívnosťou a precíznosťou bol konečne dobrá skúsenosť s rekonštrukciou. Vrelo odporúčame. Boli sme veľmi spokojní.

 3. Vojtech Halveland píše:

  S firmou BPS som bol nadmieru spokojny. Ustretovost a profesionalita od zaciatku komunikacie az po uspesnu realizaciu zákazky. Navrh riesenia a farebne prevedenie plne zodpovedalo mojim predstavam. Predpokladany termin realizacie bol dodrzani, resp. zrealizovany v predtermine. Z mojej strany odporucam kazdemu, kto chce kvalitu a seriozny pristup. Dakujem. V. Halveland (realizacia posuvnej brany, vyplni a vchodovej branicky)

 4. Jaroslav Hrušovský píše:

  Som velmi spokojný s Vašim prístupom, od dopytu po konečnú realizáciu. Vaše návrhy riešenia, komunikácia, realizácie, služby sú na vysokej úrovni. Rád s Vami budem spolupracovať i v budúcnosti. Len tak ďalej …

 5. Jana Bajnoková píše:

  Prijemne vystupovanie, ochota,kvalitna praca, profesionalita, vyborna spolupraca.

 6. Michal Jandel píše:

  Velmi spokojny. Profesionalny pristup, odbornost, montaz, servisna udrzba. Dodanie dielo zodpoveda pozadovanej kvalite za primeranu cenu.

 7. Slávka Selecká píše:

  veľmi spokoný

Comments are closed.