Sme tu pre vás už od roku 2011

Volám sa Michal Macko a som zakladateľom malej rodinnej firmy, ktorú sme založili v roku 2011. Vyštudoval som Stredné odborné učilište elektrotechnické so zameraním na strojárstvo. Počas štúdia ma veľmi zaujala práca s kovom. Po ukončení štúdia som však v tejto oblasti nenašiel uspokojivé pracovné uplatnenie, čo ma priviedlo k rozhodnutiu založiť si vlastnú firmu.

V začiatkoch sme sa špecializovali na výrobu brán, plotov a schodov zo železa a nerezovej ocele. V roku 2017 sme, v reakcii na rastúce požiadavky trhu a potenciál pre inovácie, začali používať hliník. Počas nasledujúcich dvoch rokov sme dôkladne prepracovali naše výrobné procesy, aby sme zabezpečili najvyššie štandardy kvality a trvanlivosti.

Od roku 2019 sa sústredíme výlučne na výrobu brán, plotov a zábradlí z hliníka. Tento strategický posun nám umožnil využiť vynikajúce vlastnosti hliníka, vrátane jeho nízkej hmotnosti, odolnosti voči korózii a estetickej všestrannosti, čím zabezpečujeme, že naše produkty nielenže spĺňajú, ale často aj prekonávajú očakávania našich zákazníkov.

Základom našej firemnej filozofie je spokojnosť zákazníka. Naším cieľom je poskytovať produkty, ktoré sú nielen funkčné a odolné, ale aj prispôsobené jedinečným potrebám a preferenciám našich klientov. Náš oddaný tím neúnavne pracuje na tom, aby každý náš výrobok bol dôkazom nášho remeselného umenia a pozornosti k detailom.

Naša cesta od malej začínajúcej firmy k špecializovanému výrobcovi bola poháňaná inováciami, kvalitou a neustálou snahou o dokonalosť. Sme hrdí na svoju prácu a naďalej sa venujeme zdokonaľovaniu našich techník a rozširovaniu ponuky produktov, aby sme mohli lepšie slúžiť našim zákazníkom. Naším cieľom je dodávať produkty, ktoré budú našim klientom spoľahlivo slúžiť dlhé roky a budú odrazom nášho technického majstrovstva a vášne pre prácu s kovom.

Prihlásenie predajcu

Pre prihlásenie musíte byť zaregistrovaný ako predajca. Ak máte záujem stať sa predajcom našich výrobkov, kontaktujte nás na 0917 293 733.